
3-10 Days
ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 160-16006
5.92€
Ex Tax: 5.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,035kg |
| Μήκος | 45mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 45mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Αλουμίνιο/ Plastic & Aluminium |
| Ύψος | 30mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
